Ziemia Słoneczna LAVERTU

Słoneczna ziemia rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy opalony kolor. Polecana jest zarówno paniom o jasnej, jak i ciemnej karnacji. Olej jojoba i masło karite nadają terakocie niezwykłą gładkość i ułatwiają wchłanianie innych składników. Unikalna receptura sprawia, że produkt doskonale wiąże się ze skórą i pozostaje nienaruszony przez wiele godzin.

Dodatek witaminy E, magnezu, krzemianów i skrobi kukurydzianej gwarantuje, że terakota nie tylko upiększa, ale również odżywia i regeneruje skórę. To nie koniec zalet Słonecznej ziemi. W zależności od ilości nałożonych warstw produktu możemy uzyskać pożądany odcień opalenizny, nie obciążając skóry ciężkim makijażem. Dodatkowo, wykorzystując grę światła i cienia możemy także modelować owal twarzy i eksponować nasze największe atuty.

Słoneczna ziemia gwarantuje lekki makijaż, bez ryzyka zatykania gruczołów łojowych i powstawania zaskórników. Produkt jestniezwykle wydajny, łatwo się rozprowadza, a przy tym pięknie pachnie. Regulowana intensywność koloru pozwala stosować terakotę, zarówno na co dzień, jak i do makijażu na wielkie wyjście.

Dostępna w trzech odcieniach.

SŁONECZNA ZIEMIA nr 01 – dla tych z nas, które mają ciemną karnację lub chcą uzyskać efekt wyrazistej opalenizny;

SŁONECZNA ZIEMIA nr 02 – Odpowiedni dla każdego rodzaju cery;

SŁONECZNA ZIEMIA nr 03 – produkt przeznaczony dla tych z nas, które mają jasną karnację.

« »

HERMOSA - GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

HERMOSA – GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ