Zabiegi cera naczyniowa

Anti-redness – kompleksowa pielęgnacja cery naczyniowej

galeria_hermosa_cera_naczyniowa

Przeznaczenie

Wskazaniem do stosowania preparatów gamy ANTI-REDNESS jest skóra naczyniowa, wrażliwa z tendencją do suchej, teleangiektazje, rumień,  trądzik różowaty (niezapalny).

Działanie

Przy tym zabiegu wykonujemy delikatny peeling, następnie wprowadzamy składniki aktywne z nanoserum przy użyciu ultradźwięków.
Nanoserum dzięki synergii działania pięciu składników aktywnych takich jak : witamina C, rutyna, kwas fitowy, kwas ferulowy i wyciąg z arniki spotęguje efekt wzmocnienia kruchych naczynek oraz zapewni intensywne działanie przeciwrodnikowe i rewitalizujące. Bogactwo substancji aktywnych zawartych w masce kriogenicznej nakładanej na sam koniec zabiegu(ekstrakt ze spiruliny) kompleksowo odżywi,  zregeneruje oraz dodatkowo zmniejszy podatność skóry na ewentualne podrażnienia i pojawianie się rumienia.

Efekty

Poprzez wzmacnianie i uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych zabieg Anti-Redness redukuje rumień, skłonność do podrażnień oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Skóra staje się jędrna i odżywiona, zyskuje naturalny blask i koloryt, a problem naczynek staje się mniej widoczny.
Gama Anti-Redness zawiera zarówno preparaty do użytku gabinetowego jak i  kosmetyki do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić optymalne, szybkie  i widoczne rezultaty.