Kapsułki MONODERMA’ – NA POMOC „ZMĘCZONEJ” SKÓRZE

Skóra przesuszona, ziemista, wiotka – to typowe objawy utraty witalności. Winę ponosi nie tylko upływający czas, ale towarzyszące mu zmienne warunki atmosferyczne, a także stres, zmęczenie i niedotlenienie. Kosmetolodzy rekomendują regularne stosowanie odżywczych witamin.

Monoderma’ to innowacyjny kosmetyk w postaci pojedynczych kapsułek, z których każda zawiera czystą aktywną witaminę – bez konserwantów i „ulepszaczy”. Stanowiące podstawę zdrowia i młodości, witaminy A, E oraz C, skutecznie pokonują barierę naskórka, przywracając skórze blask i witalność.

Witaminy to substancje naturalnie występujące w organizmie i niezbędne do życia. To zarazem jedne z niewielu substancji aktywnych, które mają udowodnioną zdolność przenikania przez skórę (od dawna wiadomo, że w czystej postaci są przez nią n a t u r a l n i e przyswajalne). Niestety, w kosmetykach występują często z innymi substancjami, które mogą zatrzymywać ich małe cząsteczki na poziomie naskórka blokując tym samym ich działanie.

Witaminy zawarte w kapsułkach Monodermà docierają w głąb skóry i działają skutecznie, bo nie zawierają konserwantów ani „ulepszaczy” i nie tworzą związków chemicznych z substancjami, które mogłyby zagrażać ich naturalnej aktywności.

Każda witamina zamknięta jest w pojedynczej kapsułce MonoDermoDose® wyznaczającej skórze dzienną dawkę odżywczej substancji w optymalnym dla skóry stężeniu:
bio-med.pl Monoderma’ A – 15% retinolu
bio-med.pl Monoderma’ E – 5% tokoferolu
bio-med.pl Monoderma’ C – 10% kwasu L-askorbinowego
bio-med.pl Monoderma’ M5 – Witamina M5 0,5% czystego kwasu foliowego

Dzięki innowacyjnej formule opakowania ta dawka nigdy nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. To bezpieczna ilość aktywnej substancji na każdy dzień, gwarantująca maksymalną skuteczność przy minimalnym ryzyku podrażnienia. Sama kapsułka jest w 100% biodegradowalna i w 100% biokompatybilna z naturalnym ekosystemem skóry (nawet przypadkowe połknięcie nie stanowi zagrożenia).

Dodatkową zaletą kapsułki jest szczelna ochrona substancji aktywnej przed środowiskiem zewnętrznym, np. tlenem, co mogłoby wywołać reakcję zmieniającą właściwości preparatu i pozbawić go skuteczności. Dzięki sterylnej otoczce, w jakiej zamknięta jest każda pojedyncza witamina, codziennie korzystamy z efektywnej formuły niezanieczyszczonej czynnikami zewnętrznymi

Monoderma’ można stosować codziennie – jako bazę pod makijaż, krem lub zamiast kremu. Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną.

bio-med.pl Monodermà A stopniowo i skutecznie odmładza skórę dojrzałą, a poprzez zintensyfikowanie odnowy komórkowej i regeneracji skóry doskonale ją wygładza.
bio-med.pl Monodermà C posiada właściwości rozjaśniające i sprawia, że skóra niemal natychmiast zyskuje promienny, świeży wygląd, dodatkowo zapobiega hiperpigmentacji, regulując produkcję melaniny.
bio-med.pl Monodermà E jest szczególnie polecana do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień – z uwagi na swoje właściwości łagodzące, działa również zmiękczająco oraz naturalnie nawilża. Stosowanie kapsułek Monodermà doskonale sprawdza się również po zabiegach estetycznych takich jak: mezoterapia, czy peeling chemiczny oraz kuracje polaserowe, a także przy nadmiernym rogowaceniu skóry czy przy fototerapii.

Witaminy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób indywidualne kuracje, odpowiadające potrzebom danej skóry.
bio-med.pl Kuracja intensywnie rewitalizująca: przez 28 dni C + A; przez 28 dni E, rano i wieczorem
bio-med.pl Kuracja przeciwprzebarwieniowa: przez 28 dni C + E
bio-med.pl Kuracja nawilżająca do skóry suchej: przez 28 dni E + A
bio-med.pl Kuracja przecitrądzikowa: przez 28 dni C + A

Jak stosować:
bio-med.pl Witamina A – najlepiej wieczorem, raz dziennie. Także przy kuracjach łączonych: A zawsze wieczorem.
bio-med.pl Witamina E – można stosować zarówno rano, jak i wieczorem, raz lub dwa razy dziennie – zależnie od potrzeb skóry. W połączeniu z witaminą C, witaminę E stosować wieczorem.
bio-med.pl Witamina C – można stosować zarówno rano jak i wieczorem, raz dziennie. W kuracjach łączonych zawsze rano. Ważne, żeby stosować je na czystą skórę, bo wtedy najlepiej wchłaniają się.

Opakowanie zawiera 28 sztuk.
Sposób przechowywania: Witaminy Monoderma’ powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej. Ponieważ są w 100% kompatybilne z organizmem i zawierają biodegradowalną kapsułkę – w 100% przyswajalną (nawet w przypadku połknięcia nie wyrządzą żadnej szkody), nie ma konieczności trzymania ich z dala od dzieci.


«

HERMOSA - GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ

HERMOSA – GABINET KOSMETOLOGII PROFESJONALNEJ